O NAS  

Przy zakupach powyżej 2000 PLN transport do 100 km gratis.          Przy zakupach powyżej 5000 PLN transport do 300 km gratis.   

     Zapraszam do działającego od 10 lat sklepu z  używanymi meblami z krajów zachodnich. Oferujemy meble wysokiej jakości w idealnym stanie. Duży wybór  i częste dostawy pozwalają na kompleksowe wyposażenie nie tylko domów, ale i restauracji, barów, hoteli, pensjonatów, dworków, zajazdów w meble klasyczne. Szczególnie  godne uwagi są  komplety skórzane na stelażach dębowych. Pokryte typową, importowaną z Holandii naturalną skórą meblową dostępne są w wielu kolorach. Istnieje możliwość sprowadzenia mebli na zamówienie. Kolejnym typem mebli wartym polecenia są meble stylizowane. Tapicerowane krzesła, stoły będą ozdoba każdego domu. Ofertę uzupełniają  komody i witryny w wielu typach. Ponieważ współpracujemy  bezpośrednio z holenderskimi partnerami  nasze ceny mogą kształtować się na niższym poziomie niż u konkurencji. Opieramy się głównie na dostawcach, którzy zapewniają nam ciągłość dostaw oraz szeroki wybór mebli, średniej i wysokiej jakości bezpośrednio do dalszej odsprzedaży. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.
        Kupując meble o wartości powyżej 2000 PLN transport do 100 km na koszt sklepu, natomiast powyżej 5000 PLN do 300 km. Przy większych zakupach istnieje możliwość negocjacji cen. Meble można także kupić na raty w systemie ratalnym Żagiel. Wszystkie formalności można załatwić na miejscu w sklepie. Cieszymy się zaufaniem naszych stałych klientów, którzy często  dokonują u nas zakupów, co daje nam wiele satysfakcji i zadowolenia.

DOSTAWY TOWARU 3 RAZY W MIESIĄCU

     Na skutek ciągłej zmiany asortymentu na stronie przedstawiliśmy tylko wybrane meble z naszej kolekcji. Kompletne informacje dotyczące danych modeli, wymiary oraz kolor mogą Państwo uzyskać w sklepie lub kontaktując się z nami telefonicznie.